فصلنامه آراء ویژه پاییز 99 منتشر شد

سومین شماره از دوره جدید فصلنامه علمی تخصصی-حقوقی و قضایی آراء با چاپ شش مقاله و تعدادی از آرای برتر محاکم قضایی استان منتشر شد.

دکتر سید رضا سجودی معاون منابع انسانی و مدیر مسئول این فصلنامه، در این خصوص بیان داشت: فصلنامه آراء با درج مقالاتی از همکاران، اساتید دانشگاه، وکلا و حقوقدانان، چاپ و در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

وی افزود: فصلنامه آراء اختصاص به مقالات فقهی حقوقی دارد و قوانین، آرای وحدت رویه، مصوبات، بخشنامه ها، آیین نامه ها و نظریات مشورتی در مجموعه جداگانه ای تحت عنوان«گاهنامه پیک اطلاع رسانی قوانین و مقررات» منتشر می شود.

مدیر مسئول فصلنامه آراء با اشاره به اولویت در چاپ مقاله های کاربردی، از همکاران و علاقمندان درخواست نمود مقاله یا نوشته های خود پیرامون مباحث فقهی و حقوقی را برای شماره های بعدی، به دفتر فصلنامه ارسال نمایند تا پس از ارجاع به داوری و طی فرایند مقتضی، چاپ و منتشر گردد.

دکترسجودی ابراز امیدواری کرد: به فضل الهی و با تغییرات اعمال شده، فصلنامه وزین آراء با طرح و قالب جدید بتواند کمک مؤثری برای قضات و حقوقدانان در راستای دستیابی به اهداف پژوهشی و رفع نیازهای این حوزه باشد.

معاون قضایی و معاون منابع انسانی دادگستری کل استان در پایان یادآور شد: با توجه به راه اندازی سایت مستقل فصلنامه، نویسندگان گرامی می توانند مقالات خود را از طریق سایت مذکور به نشانیسایت(http://ara.dadgostari-es.eadl.ir) ارسال نمایند.