پانزدهمین شماره فصلنامه آراء ویژه زمستان 98 منتشر شد

پانزدهمین شماره فصلنامه آراء ویژه زمستان 98 منتشر شد

شماره پانزدهم فصلنامه علمی تخصصی-حقوقی و قضایی آراء با چاپ پنج مقاله و تعدادی از آرای برتر محاکم قضایی استان منتشر شد.

دکتر سید رضا سجودی معاون منابع انسانی و مدیر مسئول این فصلنامه ضمن تبریک سال جدید، در این خصوص بیان داشت: فصلنامه علمی تخصصیحقوقی و قضایی آراء با درج مقالاتی از همکاران، اساتید دانشگاه، وکلا و حقوقدانان، چاپ و در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

وی افزود: فصلنامه آراء اختصاص به مقالات حقوقی دارد و قوانین، آرای وحدت رویه، مصوبات، بخشنامه ها، آیین نامه ها و نظریات مشورتی در مجموعه جداگانه ای تحت عنوان«گاهنامه پیک اطلاع رسانی قوانین و مقررات» منتشر می شود که شماره اخیر آن در چند روز گذشته منتشر و در دسترس همکاران گرامی قرار گرفت.

مدیر مسئول فصلنامه آراء با اشاره به اولویت در  چاپ مقاله های کاربردی، از همکاران و علاقمندان درخواست نمود مقاله یا مقاله های خود در حوزه فقه و حقوق را برای شماره های بعدی، به دفتر فصلنامه ارسال نمایند تا پس از ارجاع به داوری، چاپ و منتشر گردد. 

دکترسجودی ابراز امیدواری کرد: امید است به فضل الهی در سال جدید، فصلنامه وزین آراء با طرح و قالب جدید بتواند کمک مؤثری برای قضات و حقوقدانان در راستای دستیابی به اهداف پژوهشی باشد.

معاون قضایی و معاون منابع انسانی دادگستری کل استان در پایان تأکید کرد: در اولین فرصت و بزودی سایت مستقل فصلنامه برای دسترسی بهتر کاربران محترم و علاقمندان حقوقی استان و کشور رونمایی و معرفی خواهد شد.