شماره جدید فصلنامه آراء منتشر شد

اولین شماره از دوره جدید فصلنامه علمی تخصصی-حقوقی و قضایی آراء با چاپ شش مقاله و تعدادی از آرای برتر محاکم قضایی استان منتشر شد.

دکتر سید رضا سجودی معاون منابع انسانی و مدیر مسئول این فصلنامه ضمن اعلام این خبر گفت: شماره جدید نشریه آراء با تغییرات بسیاری منتشر شده است که امیدوارم مورد توجه اصحاب قلم و علم قرار گیرد.

وی بیان داشت: اساسی ترین تغییر که در جهت پیشبرد و ارتقای جایگاه فصلنامه صورت گرفت، ایجاد و راه اندازی وب سایت(http://ara.dadgostari-es.eadl.ir/) نشریه بود که همزمان با هفته قوه قضائیه اخیر در دسترس همکاران و علاقمندان قرار گرفت.

معاون منابع انسانی دادگستری استان تصریح کرد: هدف و انگیزه اصلی ایجاد این امکان در فضای مجازی، اولا صرفه جویی در منابع مالی و ثانیا معرفی بیش از پیش این نشریه به اصحاب علم بوده است.

دکتر سجودی افزود: از این پس همکاران محترم قضایی و اداری با سهولت هرچه تمام تر، مقالات و یا جستارهای حقوقی خود را از طریق سایت فصلنامه ارسال خواهند نمود که این یکی از امکانات خوب این وب سایت می باشد.

مدیر مسؤول فصلنامه آراء در ادامه اظهار داشت: تغییر در صورت و شکل نشریه نیز از جمله اقداماتی بود که با شروع دوره جدید از این نشریه به آن جامه عمل پوشانده شد.

معاون منابع انسانی در پایان ضمن آرزوی موفقیت هرچه بیشتر برای دستگاه قضایی استان و به ویژه دادگستری اصفهان، مشارکت قضات، کارکنان و حقوقدانان را در اعتلای فضای علمی و پژوهشی اعم از فصلنامه آراء و ... را خواستار شد.