فصلنامه آراء ویژه زمستان 99 منتشر شد

فصلنامه آراء ویژه زمستان 99 منتشر شد

چهارمین شماره از دوره سوم فصلنامه علمی تخصصی آراء با چاپ هفت مقاله منتشر شد.

دکتر سید رضا سجودی سرپرست معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی  و مدیر مسئول این فصلنامه، در این خصوص بیان داشت: فصلنامه آراء با درج مقالاتی از همکاران، اساتید دانشگاه، وکلا و حقوقدانان، چاپ و در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

وی افزود: فصلنامه آراء اختصاص به مقالات حقوقی دارد و قوانین، آرای وحدت رویه، مصوبات، بخشنامه ها، آیین نامه ها و نظریات مشورتی در مجموعه جداگانه ای تحت عنوان«گاهنامه پیک اطلاع رسانی قوانین و مقررات» منتشر می شود.

مدیر مسئول فصلنامه آراء با اشاره به اولویت در چاپ مقاله های کاربردی، از همکاران و علاقمندان درخواست نمود مقاله یا مقاله های خود در حوزه فقه و حقوق را برای شماره های بعدی، به دفتر فصلنامه ارسال نمایند تا پس از ارجاع به داوری، چاپ و منتشر گردد.

دکترسجودی ابراز امیدواری کرد: به فضل الهی و با تغییرات اعمال شده، فصلنامه وزین آراء با طرح و قالب جدید بتواند کمک مؤثری برای قضات و حقوقدانان در راستای دستیابی به اهداف پژوهشی باشد.

معاون قضایی دادگستری کل استان در پایان یادآور شد: با توجه به راه اندازی سایت مستقل فصلنامه، همکاران گرامی می توانند مقالات خود را از طریق سایت مذکور به نشانی (http://ara.dadgostari-es.eadl.ir) ارسال نمایند.