همزمان با هفته قوه قضائیه، فصلنامه آراء ویژه بهار 1400 منتشر شد

همزمان با هفته قوه قضائیه، فصلنامه آراء ویژه بهار 1400 منتشر شد

پنجمین شماره از دوره چهارم فصلنامه علمی آراء با معرفی شش مقاله منتشر شد و بر روی پرتال داخلی دادگستری استان(منوی دانشنامه-تازه های قوانین و مقررات) و سایت فصلنامه به نشانی (http://ara.dadgostari-es.eadl.ir) قرار گرفت.

دکتر سید رضا سجودی سرپرست معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی  و مدیر مسئول نشریه، در این خصوص بیان داشت: فصلنامه آراء به عنوان یک نشریه علمی با درج مقالاتی از همکاران، اساتید دانشگاه، وکلا و حقوقدانان، چاپ و در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

مدیر مسئول فصلنامه آراء با اشاره به اولویت در چاپ مقاله های کاربردی، از همکاران و علاقمندان درخواست نمود مقاله یا مقاله های خود در حوزه فقه و حقوق را برای شماره های بعدی، به دفتر فصلنامه ارسال نمایند تا پس از ارجاع به داوری، چاپ و منتشر گردد.

دکترسجودی ابراز امیدواری کرد: به فضل الهی و با تغییرات اعمال شده، فصلنامه وزین آراء با طرح و قالب جدید بتواند کمک مؤثری برای قضات و حقوقدانان در راستای دستیابی به اهداف پژوهشی باشد.

وی افزود: نشریه علمی دادگستری استان اصفهان، اختصاص به مقالات حقوقی دارد و قوانین، آرای وحدت رویه، مصوبات، بخشنامه ها، آیین نامه ها و نظریات مشورتی در مجموعه جداگانه ای تحت عنوان«گاهنامه پیک اطلاع رسانی قوانین و مقررات» منتشر می شود.

معاون قضایی دادگستری کل استان در پایان یادآور شد: همکاران محترم می توانند مقالات خود را از طریق سایت فصلنامه ارسال نمایند.